2021-2022 yılı 1.dönem 2.yazılı  ortak sınavlar için Orijinal yayınları yazılı sınav örnekleri yayınladı. İsteyen yazılı örneklerini aşağıdan indirebilir.

Bu günlerde internette "9.sınıf matematik 2.yazılı soruları","10.sınıf matematik 2.yazılı soruları","11.sınıf matematik 2.yazılı soruları" ve "12.sınıf matematik 2.yazılı soruları" ifadelerini arayan lise öğrencileri için can simidi olacak haberimiz!

Pandemi süreciyle birlikte online dünyada eğitimle ilgili çok ciddi gelişmeler oldu. Bu gelişmelerden biri de özel yayınevlerinin öğrencilere olan desteği. Son olarak yayınevleri öğrencilere yazılı sınavlara hazırlık desteği vermeye başladılar. Bunlardan birisini bu sayfada sizlerle biz de paylaşmaya karar verdik. Bu da ; orijinal yayınları öğrencileri yazılı sınavlara hazırlık amacıyla yazılılardan önce yazılı örnekleri yayınlamaya başladı.

En son orijinal yayınları 1.dönem 2.yazılı sınavlardan önce 9,10,11 ve 12.sınıf matematik ortak yazılı sınav soru örnekleri yayımladı.

Her bir sınıf için tek pdf de 3 farklı yazılı sınav soru örnekleri var. Hem öğretmenler için hem de öğrenciler için örnek olabilecek kalitede olduğu için biz de soruların ulaştırılması konusunda köprü olmak istedik.

Orijinal yayınları öğrencilere yazılılara hazırlamada destek olmak için geçen yıldan beri örnek yazılı soruları yayınlamaya devam ediyor.

Aşağıdan hangi sınıftaysanız, o sınıfa ait matematik dersi 1.dönem 2.yazılı örneklerini aşağıdan tıklayarak indirebilirsiniz:

2021-2022 YILI 9,10,11 VE 12.SINIF MATEMATİK 1.DÖNEM 2.YAZILI SINAV SORULARI

9.Sınıf Matematik Dersi 1.Dönem Ortak 2.Yazılı Soruları (örnekler) için TIKLAYINIZ

10.Sınıf Matematik Dersi 1.Dönem Ortak 2.Yazılı Soruları (örnekler) için TIKLAYINIZ

11.Sınıf Matematik Dersi 1.Dönem Ortak 2.Yazılı Soruları (örnekler) için TIKLAYINIZ

12.Sınıf Matematik Dersi 1.Dönem Ortak 2.Yazılı Soruları (örnekler) için TIKLAYINIZ

ZEKİHABER.COM