345-Üç dört beş yayınları, 2024 YKS (TYT-AYT) matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, türkçe soru bankalarının güncellendiğini duyurdu. Ayrıca kitap örneklerini branş branş öğretmenlere ulaştırmak için çalışmalara başlandı.

345 ayt matematik soru bankası

345 yayınlarına ait, özellikle 2024 AYT matematik, 2024 tyt matematik, 2024 tyt-ayt geometri, fizik, kimya, biyoloj, türkçe, coğrafya kitaplarına olan ilgi her geçen sene artıyor. Bunda yayının kitapları her yıl güncellemesi oldukça etkili.

345 yayın ekibi, daha önceki sezon örnek kitap gönderilen öğretmenlere yeni kitapların örneğinin whatsapp tan mesaj olarak göndereceklerini, 2024 baskısının örneklerini ilk defa başvuru yapacak öğretmenlere göndereceklerini belirtti. 

345 yayınları YKS 2024 hazırlık kitaplarının örneğini alan öğretmenler "ÜçDörtBeş Yayınları Öğretmen Grubu"nda görüşlerini şöyle paylaştılar

Örnek kitaplarla ilgili paylaşılan görüşler, aslında öğerncilerin 345 yayınları ile ilgili merak ettikleri youmları özetliyor:

-Kitaplar için teşekkür ederim değerli hocam Ümit Akıncı . Tüm öğrenci ve öğretmen arkadaşlarıma faydalı olacağına inanıyorum. Kaynaklar MEB kazanımlarına uygun,gereksiz problemlerden arındırılmış,yalın bir dille oluşturulmuş. MEB müfredatında öğrenilmesi gereken kavramlar üzerinde durulmuş. Kitaplardaki sayfa düzeni gayet hoş ve soruların çözümleri için yeteri kadar boş alan mevcut. Hayırlı olsun
-Örnek kitaplarım geldi çok çok teşekkürlerimi sunuyorum 345 yayınlarından daha iyisi yok iyiki varsınız
-Güzel kaynaklar için çok teşekkür ederim..Emeğinize sağlık..
-Örnek kitaplarım bugün elime geçti. Beğendiğim ve önerdiğim sayılı kaynaklardan kesinlikle.  Emeğinize sağlık.
-Benimde kitaplarım geldi . Yıllardır öğretmenlere hiç usenmeden gonderdiginiz kitaplar için teşekkürler.Kalite her şekilde olur.Tebrikler
-Benim de örnek kitaplarım çok kısa sürede elime ulaştı.Yıllardır severek kullandığım ve soru kalitesini çok beğendiğim bir yayındır.Çok teşekkür ediyorum ilginize. Yayınlarınızın devamını diliyorum
-Örnek kitaplarımız geldi çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla kullandığım ve tavsiye ettiğim kitapların hazırlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
-Bu yılımızın yol haritası belli oldu.Yine harika bir iş.Emeğinize sağlık.Özgün örneklerle yine farkını belli ediyor.
-Yıllardır beğenerek kullandığım 345 yayınlarının  yeni baskılarını gönderen 345 yayın grubuna teşekkkür ediyorum.Hazırlanmasında emeği geçenleri tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

2024 yks matematik 3 4 5 yayınlarıüç dört beş yks 2024 fizik

345 yayınları güncellenen-yeni çıkan AYT-TYT kitapları

TYT Coğrafya Soru Bankası
AYT Matematik Soru Bankası
Paragraf Sıfır Risk
AYT Fizik Soru Bankası
TYT Kimya Soru Bankası
TYT Matematik Soru Bankası
TYT-AYT Geometri Soru Bankası (1. Kitap)
TYT Biyoloji Soru Bankası
TYT Fizik Soru Bankası
TYT Türkçe Soru Bankası
AYT 10’lu Matematik Deneme
AYT 10’lu Fen Bilimleri Deneme
AYT 10’lu Edebiyat – Sosyal 1 Deneme
TYT Tüm Dersler 5’li Paket Deneme
TYT 10’lu Matematik Deneme
25 Adet Paragraf Denemesi
TYT 25’li Fen Bilimleri Deneme
TYT 12’li Türkçe Deneme
AYT Tarih Soru Bankası
AYT Edebiyat Soru Bankası

ZEKİHABER.COM