Zekasoft AHOB (Anla hızlan odaklan başar ) ; Dünyanın yapay zeka içeren ilk;Dikkat, Odaklanma ve Anlayarak hızlı okuma yazılımını ziyaretçilerimize uygun fiyata almak için aşağıdaki "SATIN AL" a tıklamanız yeterli. Kupan, indirim kodu arama!

ZEKASOFT AHOB Yazılımını SATIN AL

Hem YKS (TYT-AYT) sınavı hem de LGS hızlı ve anlayarak okuyabilen öğrencinin başarabileceği sınav

AHOB Nedir?

Anla + Hızlan + Odaklan = Başar

Dikkat, odaklanma, okuma alışkanlığını geliştirme, okuduğunu anlama, okumayı sevdirme amaçları ile geliştirilmiş olan, dünyanın ilk yapay zeka içeren oyunsallaştırılmış Anlayarak Okuma yazılımı

AHOB XL Nedir?

Muhakeme+Kelime Bilgisi+Yeni Nesil Sorular

Muhakeme yetenekleri, kelime dağarcığı, sağ ve sol beyin geliştirme egzersizleri, yeni nesil sorulara uyum becerilerini geliştirmek amaçlarıyla geliştirilmiş, yapay zeka içeren oyunsallaştırılmış Anlayarak Okuma yazılımı

AHOB  ve AHOB XL  Alın!

Hayatın her alanında ve özellikle sınavlarda yaşadığınız dikkat eksikliği sorularını kalıcı çözmek için AHOB almalısınız!

Tüm kredi kartlarına vade farksız 3, 6 veya 9 taksit seçeneği ile programla ilgili her türlü desteğin olduğu özel fırsatlarla satın alabilirsiniz.  Satın almadan AHOB ile ilgili sorularınız olursa aşağıdaki numaradan bizi arayıp kafanıza takılanı sorabilirsiniz.

ZEKASOFT AHOB Yazılımı SATIN AL

AHOB'dan Önce ve Sonra

Tüm Sınavlar için Hızlı ve Anlayarak Okuma Çok Önemli

Anlayarak ve odaklanarak hızlı okuma, günlükhayatta olsun, iş hayatında olsun zamanı verimli kullanma açısından oldukça önemli. Özellikle TYT-AYT, LGS, KPSS, ALES gibi çoktan seçmeli sınavlarda  başarılı olmak için zamanın en iyi şekilde kullanılması gerekiyor.. Bu sınavlarda zamanı doğru kullanmak ise metinleri hızlı okuyup anlamakla olur.

Bir sınav için çok ve planlı çalışmak artık kesinlikle yeterli değil. Özellike yeni üniversite sınavında başarılı olmak isteyen bir öğrenci mutlaka hem çok hızlı okumalı hem de okuduğunu tam olarak anlaması lazım. Eğer YKS, LGS gibi sınavlarda odaklanarak hızlı okuyup anlayamayan öğrencinin istediği puanı alması hiç kolay değil.

AHOP ile Odaklanıp hızlı okuyarak anlama, kişinin beyin ile göz arasındaki çalışma ve algılama hızını artırarak kişinin okuma hızını iki, üç hatta egzersizleri uygulama disiplinine göre dört, beş katına çıkarabilmektedir. Esasında bu çalışmalar hızlı çalışan beyne göre yavaş çalışan gözün hızını artırmaktadır. Beyin ve gözün hızı birbirine yaklaşınca sadece okuma hızı değil, anlama yeteneği de hızlanmaktadır. 

ZEKASOFT AHOB Yazılımı SATIN AL