Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kent genelinde görev yapan 40 bin öğretmene bisiklet dağıtılacağını duyurdu.

Öncelikle bu harika karar için başta belediye başkanı Fatma ŞAHİN olmak üzere ekibini özellikle fikir babasını yürekten KUTLUYORUZ!

ANCAAKKKK....

Açık lise (AÖL) sınavında 11 sorudan en az kaçı doğru olmalı? Açık lise (AÖL) sınavında 11 sorudan en az kaçı doğru olmalı?

EMEKLİ ÖĞRETMENLER UNUTULMAMALI!

Gözler belediyenin sitesinde yayınlanan aşağıdaki haberde emekli öğretmenleri de aradı ama bulamadı:(

ŞEHİRDEKİ 40 BİN ÖĞRETMENE BİSİKLET DAĞITILIYOR

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kent genelinde görev yapan öğretmenlere bisiklet dağıtılıyor. 

Spor dostu Gaziantep” mottosundan hareket ederek 7’den 70’e herkesin hayatında hareketli yaşamı sürdürülebilir kılmak ve çevre dostu bir kent oluşturmak amacıyla başlatılan bisiklet dağıtımına 40 bin öğretmen de dahil edildi. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda eğitim veren öğretmenlerin tamamına bisiklet dağılacak.

BİSİKLET DAĞITIMINA ŞEHİTKAMİL İLÇESİNDEKİ ÖĞRETMENLERLE BAŞLANDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in öncülüğünde spor teması ile 70 km’lik bisiklet yolunun tamamlandığı Gaziantep’te, 24 Kasım’a özel olarak yürütülen bisiklet dağıtımlarına Şehitkamil ilçesinde başladı.

Şehitkamil ilçesindeki öğretmenlerin bisikletlerine ulaşmasının ardından Şahinbey ilçesi ve sırasıyla Araban, İslahiye, Karkamış, Nurdağı, Nizip, Oğuzeli ve Yavuzeli’nde dağıtımlar aralıksız sürdürülecek.

EMEKLİ ÖĞRETMENLER UNUTULMAMALI!

Gaziantep Belediyesi örnek davranışına umarız, emekli öğretmenleri de dahil eder...Hem emekli olan öğretmenlerin daha çok spora ihtiyacı var. Hem onların aslında daha çok hatırlanmaya ihtiyaçları var.

Bu konuda Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN'den güzel haber bekliyoruz!

ZEKİHABER.COM