Çorum'da 23 Aralık'ta okullar tatil olur mu?

Çorum'da 23 Aralık perşembe günü okullar kar yağışı nedeniyle tatili olur mu?

Çorum'da 23 Aralık'ta okullar tatil olur mu?

23 Aralık 2021 perşembe günü, Çorum'da gece başlayan ve sabah saatlerinde devam eden kar yağışı nedeniyle öğrenciler " Kar yağışı ve bızlanma nedeniyle okullar tatil olur mu?" sorusunun cevabını merak etmeye başladılar.

Çorumlu öğrenciler, sabah uyanır uyanmaz google'de "Çorum'da okullar bu gün tatil mi?" , "Çorum'da hangi ilçeler tatil", "Çorum'da 23 Aralık perşemebe günü okullar tatil olabilir mi" sorularının cevaplarını uyanır uyanmaz araştırmaya başladılar.

Ancak kar yağışı raporunun Çorum'da hafif kar yağışı olması nedeniyle tatil olması ihtimali zor gözüküyor.Yine de, Çorum'da yolların buz ve kaygan olması nedeniyle servislerin ve özel araçların okula ulaşmasında yaşanacak zorluklar nedeniyle Çorum'da ilçelerden bazılarında tatil edilebilir.En azından kısmi tatil olabilir.

Şimdilik Çorum merkez yada ilçelerde okulların tatil olduğuna dair bir açıklama gelmedi.  Tatil olup olmadığı konusunda en net bilgiyi Çorum Valilik sitesinden takip etmekte yarar var.

Diğer taraftan okullar tatil olursa zaten okul idareleri en kısa sürede sosyal ağlar aracılığı ile mesaj göndererek öğrencileri ve velileri bilgilendirirler. Bu nokta öğrencilerin okul mutlaka varmış gibi hazırlık yapmalarında yarar var.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2021, 07:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER