Öğretmen EBA'da gönderdiği sözlü ve yazılı çalışmalara nasıl ulaşabilir?

Öğretmenler, EBA'da öğrencilere gönderdiği yada göndermediği sözlü ve yazılı çalışmalarda neler yapabilir? vb soruların cevabı burada

Öğretmen EBA'da gönderdiği sözlü ve yazılı çalışmalara nasıl ulaşabilir?

Öğretmenler, EBA'da gönderdiği sözlü ve yazılı çalışmalara nasıl ulaşır, nasıl raporlar, nasıl silebilir yada iptal edebilir ve raporu nasıl yayınlar? sorularının cevaplarını aşağıdan bulabilir.

EBA'ya giriş yapıldığında sol taraftaki menüden Çalışmalar bölümüne tıklayın.Ardından da "Sözlü ve Yazılı Çalışmalar" a tıklayın böylece öğretmenin gönderdiği çalışmalar listelenir.

*Öğretmen henüz şubeye göndermediği çalışmaları düzenleyebilir, silebilir ya da şubelerinize gönderebilir.
*Öğretmen şubeye gönderdiği bir çalışmada öğrencilerini değerlendirebilir ya da çalışmayı iptal edebilir.
*Öğretmen değerlendirmesini yaptığını bir çalışmada öğrencilerini tekrar değerlendirebilir ya da “Raporu Yayınla” işlemiyle değerlendirmelerini öğrencileriyle paylaşabilir.
*Öğretmen raporunu yayımladığı bir çalışmada öğrencileri tekrar değerlendirebilir ya da “Raporu Yayından Kaldır” işlemiyle değerlendirmelerini yayından kaldırabilir.

Bütün bu işlemler için denemeye yapılır, tabi bu denemeler konusunda öğrenci grubunu bilgilendirmesinde yarar var.Çünkü paylaşılan çalışmalar öğrencilere bildirim olarak gitmektedir.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 21:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
sikem
sikem - 2 yıl Önce

Teşekkürler

SIRADAKİ HABER