Elаzığ Valiliği web sitesinden, okulların 6-7 şubat pazartesi-salı  günleri tatil edildiğini duyurdu. MEM'de twitter hesabından paylaşım yaptı.

Elаzığ MEM: "Olumsuz hava şartları medeniyle 06-07 Şubat 2023 tarihleri arasında il genelindeki tüm örgün ve yaygın eğitim kurumları 2 gün süre ile tatil edilmiştir."

T.C. ELAZIĞ VALILIĞİ II Basın ve Halkla Ilişkiler Müdürlüğü BASIN AÇIKLAMASI :
"ilimiz genelinde, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşullarının devam etmesi ve kara yollarında oluşan buzlanmaya bağlı olarak ulaşımda yaşanabilecek sorunlar sebebiyle, öğrencilerimizin ve personelin güvenliğinin sağlanması bakımından Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı her tür ve derecedeki resmi - özel örgün ve yaygın eğitim kurumları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, özel eğitim kursları ile diğer kamu, kurum kuruluşlarına ait kreş ve okul öncesi eğitim kurumlarında 6-7 Şubat 2023 Pazartesi-Salı günleri 2 (İki) gün süre ile eğitime ara verilmesine karar verilmiştir
Ayrıca kamu kurum ve kuruluşları çalışanlarından; hamile, engelli, diyaliz hastaları ile kalp ve böbrek yetmezliği, kanser vb. kronik ağır hastalığı olan memur ve diğer kamu görevlileri de idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "

6-7 Şubat Elazığ okullar tatil mi