EBA İçin 3 GB Mobil İnternet Hediye!

EBA İçin 3 GB Mobil İnternet Hediye!

EBA'ya girişte kullanılabilecek 3GB Mobil İnternet Paketi Bedava!

MEB, Türkiye’nin üç büyük GSM operatörleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile EBA için bedava 3GB lık anlaşma yaptı.İsteyen herkese EBA içerikleri için geçerli mobil paket her ay 3GB bedava!

Başta öğretmen ve öğrenciler olmak üzere EBA'ya giriş yapacak herkes, cep telefonundan aşağıdaki işlemleri yaparak bedava 3GB lık paketi kullanabilir.

Millî Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Türkiye’nin GSM operatörleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone işbirliği ile "Türkiye´nin Operatörlerinden Türkiye´nin Eğitim İçeriklerine Erişim Desteği İş Birliği Protokolü" imzalanmıştır.

Bu kapsamda 07.05.2019 tarihi itibariyle mobil internet bağlantısını kullanan EBA kullanıcıları EBA içeriklerine her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar hizmet aldığı operatörün belirlediği başvuru yöntemi ile kampanyadan faydalanabileceklerdir. 

Kampanyadan yararlanabilmek için;

Turk Telekom:  EBA yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Turkcell :Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir. (Nasıl tanımlanacak,madde madde,aşağıda resimli bir şekilde izah ettik.)

Vodafone:Gerekli tanımlamalar otomatik yapılmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER