Kunduz Soru Uygulamasında Premium Eğitmenlik Başladı

Kunduz Soru Uygulamasında Premium Eğitmenlik Başladı

Kunduz Soru Uygulamasında Premium Eğitmenlik Başladı

Kunduz Soru Çözüm Uygulaması Premium Eğitmenlik Başlattı.
Bunun için mevcut eğitmenlerin ayrıca Kunduz'a başvuru yapması gerekiyor.

Premium Eğitmen Olmanın Avantajları Nelerdir?
*Premium Eğitmenler inceledikleri ve ek yanıt sundukları her çözüm için 0,5 TL kazanç sağlarlar.
*Premium Eğitmenlere normal soru çözüm akışında da öncelik tanınır, sistemden her zaman daha fazla soru çekebilirler.
*Premium Eğitmenlerin aylık kazançları ne kadar olursa olsun, Premium ek gelirleriyle birlikte kazançları her zaman bir sonraki ayın ilk 5 günü içerisinde yatırılır.

Premium Eğitmenlik hem Kunduz'un seçkin eğitmenlerine daha fazla kazandıran hem de Kunduz'daki hiçbir öğrencinin ek sorularını cevapsız bırakmamayı amaçlayan bir sistemdir. Premium eğitmenler Güvercin sistemi üzerinden sadece kendi çözümlerine gelen ikinci geri dönüşleri değil, diğer eğitmenlerin çözümlerine öğrencilerden gelen ikinci geri dönüşleri de cevaplarlar. Kunduz Eğitmeni kendi çözümlerine gelen bir ek soruya cevap vermezse soruyu soran öğrenciyi cevapsız bırakmamak için konuşma Premium bir eğitmene atanır.

Premium Eğitmenler kendilerine ait olmayan güvercin konuşmalarına verdikleri her yanıt için 0,5 TL kazanırlar.

Kunduz'da herhangi bir branştan 1000'in üzerinde soru çözmüş tüm eğitmenlerimizin Premium Eğitmenlik başvurusu kabul edilir. Daha sonra ise soru çözdükleri branştaki aktif Premium Eğitmen sayısı gözetilerek kontenjan açıldıkça başvurular kabul edilir.

Siz de Kunduz Premium Eğitmen olmak istiyorsanız linkteki formu doldurabilirsiniz: https://forms.gle/7Z6uJZhD5Nvna1D18

Premium Eğitmenliğin işleyişi şu şekildedir:
*Kunduz'dan aldığı çözümün ardından ekstra sorusuna yanıt alamayan öğrencilerimizin (Çözüm sahibi eğitmenin aramızdan ayrılması veya hesabının askıya alınması sebebiyle.) bu ekstra soruları cevapsız bırakılmamak için size yönlendirilir. 

*Soru al butonuna bastığınızda normal bir soru yerine size bir güvercin mesajı düşebilir ve bu mesaj "Size ait olmayan bir çözümden mesajınız var." diye başlar. Soru ve Çözüm fotoğraflarını inceledikten sonra bu güvercin konuşmasını yazarak veya fotoğraf çekerek yanıtlamanız beklenir. 

*Bazı durumlarda öğrenciden gelen mesaj "Teşekkürler" sadeliğinde olabilir. Bu mesajlara dilerseniz cevap vermeyebilirsiniz. 

*Ücretlendirme bilimsel bir yanıt sunduğunuz her ikinci çözüm için (bu bazen yanlış çözümün ardından bir sayfa fotoğraf veya bazen sadece tek kelime bile olabilir, soruyla ilgili olması yeterlidir.) 0,5 TL kazanırsınız.

*Bir ayda Premium Eğitmenlikten ne kadar kazandığınızı ay sonunda tarafınıza ulaşan hesap özeti mailinden öğrenebilirsiniz. 

Premium Eğitmenlikle ilgili her türlü sorunuz için: orhun@kunduzapp.com'a veya egitmen@kunduzapp.com'a her zaman mail atabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rafet
Rafet - 2 yıl Önce

Doğru cevaplar çıksın

Yaren
Yaren - 10 ay Önce

SIRADAKİ HABER