2021 yılı  İstanbul, Ankara ve İzmir 18/06/2021 tarihi itibari 4-8 yıllık görev süresini dolduran müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı listesi yayınlandı.

İl milli eğitim müdürülükleri yayınlanan 2021 Yılı Müdür ve Müdür yardımcılığı görevlendirme takvimine göre görev süreleri dolan yöneticilerin listelerini yayınlamaya devam ediyor.

Takvime göre 1-2 Nisan'da, bulunduğu eğitim kurumunda 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcıları belirlenip ilan edilmesi gerekiyor.

 İstanbul, Ankara ve İzmir Milli Eğitim Müdürlükleri de 2021 Yılı Bulunduğu Eğitim Kurumunda 18/06/2021 Tarihi İtibari ile Dört ve Sekiz Yıllık Görev Süresini Dolduran Eğitim Kurumu Yöneticilerin Listesini yayımladı.

İSTANBUL 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan eğitim kurumu yöneticilerinin listesi için TIKLAYINIZ
Yönetmeliğin geçici madde 3/2 gereği diğer eğitim kurumlarına yönetici olarak görevlendirme isteğinde bulunabilecek olanlara ait liste için TIKLAYINIZ

2021 Yılı ANKARA 4-8 yıllık görev süresi dolan yöneticiler listesi için TIKLAYINIZ

iZMİR Görev Süresini Dolduran Müdür listesi için TIKLAYINIZ

iZMİR Görev Süresini Dolduran Müdürbaşyardımcısı  listesi için TIKLAYINIZ

iZMİR Görev Süresini Dolduran Müdür Yardımcısı listesi için TIKLAYINIZ

Listede ismi olan yöneticiler 05-07 Nisan tarihlerinde listesi yayınlanacak yöneticisi boşalan eğitim kurumlarından birini tercih edebilecekler.

2021 MEB OKULLARA YENİDEN YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ

ZEKİHABER.COM