Sağlık çalışanlarına vefa yarışmalarına başvurular uzatıldı

Sağlık çalışanlarına vefa için yapılan resim ve kısa film yarışmasına başvurular 4 Aralık 2020'ye kadar uzatıldı..

Sağlık çalışanlarına vefa yarışmalarına başvurular uzatıldı

Salgın sürecinde sağlık çalışanlarının çalışma şartları hakkında öğrencilerimizde farkındalık oluşturmak amacıyla Sağlık çalışanlarına vefa yarışması düzenleniyor.

Her kategoride birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye fotoğrfa makinası ve üçüncüye bisiklet verilecek yarışmaların başvuruları 4 Aralık 2020 tarihine kadar uzatıldı.Ödül töreni ise 11 Ocak 20201

Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde, içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımızın motivasyonunun artırılması ve sağlık çalışanlarının çalışma şartları hakkında öğrencilerimizde farkındalık oluşturarak onlara karşı vefa duygularını ifade etmelerini sağlamak amacıyla, Türkiye geneli tüm resmî/özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler arası kısa film yarışmaları düzenleniyor.

ÖDÜL TÖRENİ TARİHLERİ BİRLEŞTİRİLDİ

Salgınla mücadele etmek için alınan önlemlere bağlı olarak, söz konusu kısa film çalışmalarına son başvuru tarihi 04 Aralık 2020 tarihine kadar uzatıldı. Ayrıca bu kapsamda ilkokul öğrencileri arası mektup ve ortaokul öğrencileri arası resim yarışmalarının ödül töreni kısa film ödül töreni ile birlikte 11 Ocak 2021 tarihinde yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2020, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER