logo

Kaza Şakasıyla sevgilisine evlenme teklifi Yapan Motosiklet Tutkunu, O Şaka 2 Ay Sonra gerçek oldu Kazada Vefat Etti

İki ay önce kaza bahanesiyle sevgilisine evlenme teklifi eden adam, iki ay sonra trafik kazası sonucu vefat etti.

2 ay önce kaza bahanesiyle sevgilisine evlenme teklif eden adam’dan kötü haber geldi. Evlilik teklifi ederken sevgilisini kaza bahanesiyle kandıran Pena, motosiklet kazası geçirerek vefat etti.

Miguel Angel Pena, evlilik teklifi sırasında ağır yaralanmış gibi davranıp başında ağlayan sevgilisini montunun cebinden çıkardığı yüzükle sevgilisini şoka uğratmıştı. Bu kez gerçek bir kazaya kurban giden Pena, geçirdiği kaza sonrası vefat etti.

SIRADIŞI BİR EVLİLİK TEKLİFİNDE BULUNDU

Birkaç ay önce sevgilisine evlilik teklifi etmek için etrafa kaza süsü veren motosikletli, gerçekten motosiklet kazasında vefat etti. Dominik Cumhuriyeti’nde motosiklet tutkunu Miguel Angel Pena (39), 2 ay önce sevgilisi Mayra Vargas’a yaptığı sıradışı evlilik teklifiyle dünya genelinde haber olmuştu.

Pena, motosiklet kazasında ağır yaralanmış gibi davranıp başında ağlayan sevgilisini montunun cebinden çıkardığı yüzükle şoka uğratmıştı. Sevgilisi, bu şakasına çok kızsa da teklifi kabul etmişti.

MOTOSİKLET KAZASINDA VEFAT ETTİ

Çift, son birkaç aydır düğün için hazırlık yapıyordu. Önceki gün Las Terrenas’ta bir grup motosikletliyle birlikte sürat yapmak için yollara çıkan Pena, keskin bir virajda motosikletin kontrolünü kaybetti.

Hastaneye kaldırılan Pena hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi alan nişanlısı kendisin yine şaka yapıldığını sandı. Ancak bu kez gerçekti.

 

 

Etiketler: »
Share
10 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ