Kunduz soru uygulaması, 2022-2023 yılı dönemlik-aylık 100 soruluk ve sınırsız soru paket ücretlerini Haziran'da da güncelledi.

Başta 2023 YKS (TYT-AYT) sınavları olmak üzere, KPSS, DGS, LGS vbsınavlara hazırlanacak öğrencilerin, kitap fiyatlarının uçtuğu bir zamanda böyle bir soru uygulamasını en azından bedava deneyip, zaman geçmeden indirimli paketleri kaçırmamaları gerekir. Kunduz uygulaması ile hem 7/24 istediğin soruyu sor, hem de çözümlü soru havuzudan, ders videolarından sınırsız yararlanın. Kunduz üyeleri, 2016 yılından beri çözülen milyonlarca çözülmüş soru arşivine erişebilir.

Kunduz dönemlik paket indirim kodu 300

Kunduz şimdilik şöyle bir kampanya duyurdu:

Kunduz 2023 Aylık Soruluk Paket Fiyatları

Kunduz 2023 paket fiyatları

Kunduz 2023-2024 Yılı Dönemlik Soru Paket Fiyatları

2023-2024 yılı kunduz dönemlik paket fiyatları

Sınırsız soru paketi:Şimdi Kunduz paketlerinde herhangi bir soru sınır yok! Bu paket yapamadığın bütün soruların çözümlerine ulaşabilmen için tasarlandı.Sınırsız paket sayesinde dilediğin zaman, dilediğin yerden, dilediğin kadar soru sorabilirsin.

Kunduz dönemlik paket nedir?

Kunduz dönemlik paketleri SINIRSIZ SORU PAKETİ ve STANDART SORU PAKETİ olarak ikiye ayrılmaktadır. Dönemlik paketler sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti tek seferde alınır ya da dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerimizden yararlanabilirsin!

Aylık ve Dönemlik Paket Arasındaki fark

Aylık paketler her 30 günde bir otomatik olarak yenilenir ve her ay için ayrı ücret ödersin. Otomatik yenilenmeyi iptal ettiğinde paketin bir sonraki ay yenilenmez. Dönemlik paketler ise sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti indirimli olarak tek seferde alınır. Dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Kunduz'da otomatik yenileme iptali

Kunduz aylık paketinin yenilenmemesini istiyorsan dilediğin zaman uygulama içerisindeki Profil>Plan Detayları kısmından “Otomatik Ödeme Durumu” butonuna tıklayarak otomatik ödeme iptalini gerçekleştirebilirsin. Böylece mevcut paketini paket bitim tarihine kadar kullanabilir ancak süresi dolduğunda paketin otomatik yenilenmez, iptal olur.

Kunduz'a Arkadaşını Davet et Sen de Kazan!

Kunduz’a arkadaşlarını davet ederek hem indirim kazanabilir hem de arkadaşlarını indirimli başlatabilirsin! Sana ait olan kodu arkadaşların kunduz sitesinden ödeme yaparken Promosyon Kodu kısmına girmeliler, böylece onlar paket alırsa indirimli başlayacak. Arkadaşların ilk 3 sorusunu sorduktan veya paket aldıktan 14 gün sonra senin hesabına da para yüklenecek ve bir dahaki paket alımında indirim olarak kullanabileceksin. NOT: Eğer otomatik ödemen aktif ise kazancın ödeme tutarından otomatik olarak kesilir. Eğer otomatik yenilemen aktif değil ise kazancın 1 ay içerisinde kullanılmak üzere cüzdanında birikir. Paket alımı sırasında cüzdanındaki tutarı kullanarak indirimden faydalanabilirsin.

Kunduz Paket ücreti ne zaman iade edilebilir?

Kunduz paket iadesini başlangıç tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde soru haklarını hiç kullanmadıysan yapılabiliyor ve senin de bu talebini ilk 14 gün içerisinde yapman gerekmektedir.

Kunduz Hesabı Nasıl Kapatılır?

Kunduz hesabını kapatmak için [email protected] adresine kaptma talebini iletmelisin.

Kunduz paket iptali nasıl yapılır?

Uygulama içerisindeki Ayarlar/Hesabım kısmında ekranın en altında Üyelik İptali seçeneği bulunuyor. Sahip olduğun paket için Üyelik İptali gerçekleştirdiğinde mevcut paketini paket süresince kullanabiliyorsun ve otomatik ödemeni kapattığın taktirde paketin sonlandığında yenilenmiyor.

KUNDUZ PROMOSYON KOD İNDİRİMİ – 125  TL

İlk kez uygulamada paket satın alanlar  “Promosyon/Davet Kodu” yerine ALISAN453T giriş yaparak anında 125 TL indirim kazanabilirsin

Kunduz promosyon kodu 2024