2023-2024 eğitim öğretim yılına soru çözüm uygulama paketlerinin içeriğini daha da büyüterek 11 farklı üyelik türü ile başlayan KUNDUZ'da aylık yada dönemlik pakette promosyon kodu indiriminden nasıl yararlanılır? işte cevabı

Kunduz indirim kodu nasıl kullanılır?

Eğer Kunduz soru uygulamasından üyelik satın almaya karar veriydiyseniz, promosyon kodu indiriminden yararlanmak için https://kunduz.com/tr/paketler/ a giriş yapıp şu adımları takip ediniz:

1) YKS 2024, LGS 2024, 11.Sınıf, 10.Sınıf, 9.Sınıf, 7.Sınıf, 6.Sınıf, 5.Sınıf, YKS 2025 ve KPSS-ALES-DGS Standart, Premium ve Premium+ paketlerinden dönemlik yada aylık paket seçimini yapınız.

kunduz paket çeşitleri

​​​​​​​Raunt YKS paketleri’nde neler var? ​​​​​​​Raunt YKS paketleri’nde neler var?

2)  Satın almaya karar verdiğiniz aylık yada pakette "Satın Al" butonuna tıklayınız

3) Ödeme ekranında "Promsoyon kodu gir" alanına, Aylık pakette 125 tl indirim için "ALİSAN453T" kodunu, dönemlik paketlerde 300 tl indirim için "ALİSAN300" kodunu girin ve "UYGULA" ya tıklayın indirim anında yansımış olur.

kunduz promosyon kodu

kunduz aylık indirim kodu

kunduz yıllık indirim kodu

4) "Öde ve Kullanmaya Başla" ya tıklayarak paket alım işlemini tamamlamış olursunuz.

Kunduz dönemlik paket nedir?

Dönemlik paketlerimiz sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti tek seferde alınır ya da dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerimizden yararlanabilirsin.

Kunduz üyelik paketin geçerlilik süresi nedir?

Kunduz üyeliği aylık ya da dönemlik ödeme tercihleriyle alınabilir. Aylık ödemelerde her 30 günde bir yenilenirken avantajlı dönemlik paket alınması durumunda kesintisiz olarak 30 Haziran 2024’e kadar kullanılabilir ve sonrasında yenilenmez, otomatik sonlandırılır.

Standart, Premium ve Premium+ paketlerin arasındaki fark nedir? 

*Sınıfına göre sana uygun olan paketler içinden Standart paket satın alarak ayda 100 soru sorma hakkı, 100 eğitmenle birebir görüşme hakkı ve diğer konu anlatım, soru ve deneme sınavı (paket içeriğinde varsa) özelliklerine erişebilirsin.

*Premium pakette ise herhangi bir soru hakkı veya birebir görüşme sınırın yok! Dilediğin zaman, dilediğin yerden, dilediğin kadar soru sorabilirsin. Bunun yanında diğer konu anlatım, soru ve deneme sınavı (paket içeriğinde varsa) özelliklerinden de sınırsızca yararlanabilirsin.

*Premium+ paketleri ise LGS ve YKS’ye en kapsamlı şekilde hazırlanabilmen için tasarlandı. Premium+ paketin ile Premium paketteki tüm özelliklere ulaşırken aynı zamanda yayın seti, 1-1 Rehberlik seansları, Grup Rehberlik seansları ve Canlı Dersler özelliklerine de sahip olabilirsin. Premium+ paketin LGS ve YKS’ye hazırlanırken ihtiyacın olan her şeyi içermesi bakımından seni sınava tamamen hazır hale getiren en kapsamlı paketimizdir.

Üyelik paketi her ay otomatik olarak yenilenir mi?

Paketlerimiz her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Bu sistemi kullanmamızın sebebi de kullanıcılarımızın %93’ünün her ay paketlerini yenilemesi ve böyle yoğun bir süreçte her ay ödeme işlemi gerçekleştirmek istememeleri. Paketinin yenilenmemesini istiyorsan dilediğin zaman uygulama içerisindeki Profil>Plan Detayları kısmından “Otomatik Ödeme Durumu” butonuna tıklayarak otomatik ödeme iptalini gerçekleştirebilirsin. Böylece mevcut paketini paket bitim tarihine kadar kullanabilir ancak süresi dolduğunda paketin otomatik yenilenmez, iptal olur.

Hayırlı olsun

ZEKİHABER.COM