Kunduz'a sınırsız soru paketine üye olduğunda 80.000.000 dan fazla sorunun çözümüne ulaşabilirsin! Kunduz'a üye olmanın avantajı bu yazıda!

Kunduz sınırsız soru paket üyeleri; Sınırsız soru sorabilir, eğitmenlerle 1-1 canlı görüşebilir, 3.000 Konu anlatım videosu ve 50.000 video çözümlü pekiştirme sorusuna ulaşabilir. Ayrıca uygulamadan yada google arama sonuçlarında çıkan tüm soruların çözümlerine de ulaşabilir.

Kunduz sınırsız soru paketine üye olmanın avantajını, önce google arama sonuçlarına göre somut bir örnekle izah edelim.

Bedava deneme üyeliğinden sonra üye olup olmamaya kendin karar verirsin artık.

Google'de aradığın soruların çözümleri Kunduz'da!

Eğer google de herhangi bir matematik, fizik yada diğer derslerden sorunun çözümünü aradıysanız Kunduzda çözülmüş bir soruya ulaşmış olma ihtimaliniz çok yüksek. Çünkü 2016 yılından beri uygulamada 50 milyondan fazla soru çözülmüştür. Belki de daha fazla.

Örneğin; 11.sınıf matematik ders kitabı sayfa 76 da 12.sorunun çözümünü googlede "arctan(1/2)=x ise sinx kaçtır?" yazıp arattığımızda arama sonuçlarında 2-3.sırada kunduz yer almaktadır. Bu da sorunun daha önce kunduz'a sorulduğu ve çözümünün soru havuzunda yer aldığını gösterir. Ve arama sonucundaki çözüme ulaşmak için ya kunduz deneme hesabın olmalı yada kunduz üyesi olmalısın.

Resimde de görüldüğü gibi 2.sıradaki arama sonucuna tıkladığımızda soru karşımıza çıkıyor. Kunduz üyeleri üye girişi yaparak sorunun detaylı çözümüne ulaşabilir.

Bu şekilde herhangi bir kitaptan farklı sorular sorarak kunduz'un farkını kendin de test edebilirsin.

Kunduz sınırsız soru arşiviKunduz

Kunduz soru arşivine giriş

Kunduz üyeleri buradan Kunduz üyelik girişi yaparak sorunun çözümünü görebilir.

İŞTE KUNDUZ ÜYELİĞİNİN FARKI BU!

Kunduz Promosyon Koduyla Ek  indirimler!

Kunduz DÖNEMLİK Pakette İlk Üyelikte Anında 300 tl indirim kodu

Kunduz dönemlik üyelik paketlerinden birini ilk kez alırken hemen 300 tl indirim kazanmak için ödeme sırasında “Promosyon kodunu gir” yerine ALİSAN300 yazıp uygulamaya tıklamanız yeterli!

Kunduz 300 tl promosyon kodu

"Promosyon kodu"na ALISAN453T girildiğinde 125 TL indirim verilmektedir. Bunun için kod yerine eğitmenlerden birine yada arkadaşınıza ait indirim kodunu girebilirsiniz. Yada şu kodu da girebilirsiniz.

Kunduz davet kodu indirimi

Kunduz İndirim Kodu