Değerli öğretmenlerimiz, Kunduz soru uygulaması ilk üye olanlara anında 50 tl indirim veriyor.Öğrencilerinizle kodu paylaşarak öğrencilerin SORU UYGULAMASI KUNDUZ'dan anında indirim almalarına katkıda bulanabilirsiniz.

Sınava hazırlık hiç bu kadar hızlı ve ekonomik olmamıştı.Soruların birikmeden hemen çözüm al.Kunduz’la çözülmemiş sorun, konu eksiğin kalmasın! Sen de 3 milyon öğrencinin arasına katıl. Takıldığın tüm soruları binlerce uzman eğitmene sor, sınırsız konu anlatım videosu izle.

Hem aylık hem de dönemlik paket alırken promosyon kodu yerine "ALISAN453T" yazmanız yeterli.

Kunduz dönemlik 100 soru ve sınırsız soru paket ücretleri

Kunduz aylık 100 soru ve sınırsız soru paket ücretleri

Kunduz dönemlik paket fiyatı

Kunduz aylık paket fiyatı

Kunduz indirim kodu

Kunduz indirim kodunuz 2022-2023 yılında istediğiniz zaman kullanın!

KPSS,LGS,YKS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerin 7/24 soru çözüm uygulaması olan KUNDUZ tüm üyelik paketlerinde üyelerine ilk ay 50 TL indirim veriyor.

İndirimden yararlanmak için üyelik ödemesini yaparken kunduz indirim kodunu girmeniz gerekir.

Biz de zekihaber olarak sizler için güncel, anında 50 TL indirim yapacak promosyon kodunu sizlerle paylaşıyoruz!

KUNDUZ'u incelemek için

Android için TIKLAYINIZ

iPhone için TIKLAYINIZ

KUNDUZ’a Üye Olurken İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İNDİRİM-PROMOSYON KODU: ALISAN453T

1.Kunduz‘a üye olmaya karar verdiğin paket için “Hemen Başla” ya tıklayıp cep telefonu numaranızı giriniz

2.Telefonuna gelen SMS Onay Kodunuzu Girin

3. Üyelik Bilgilerini Girip Sınıfınızı Seçiniz

4. Kunduz Promosyon Kodunu Seçiniz ve Kunduz Promosyon Kodunu Giriniz! (ALISAN453TÖdeme Bilgilerini Girip Ödemeyi Yapınız.Resimde de gördüğünz gibi kodu doğru girdiyseniz 50 TL indirimin yapıldığını göreceksiniz.

KUNDUZ

Kunduz’un tohumları Türkiye’de yatılı bir devlet okulunda atıldı. 3 arkadaş olarak İzmir Fen Lisesi’nde tanıştık. Her yıl milyonlarca öğrencinin hazırlandığı üniversiteye giriş sınavına bu lisede hazırlandık ve birlikte Boğaziçi Üniversitesi’ni kazandık.

Türkiye’nin her yerinden ve her kesiminden öğrencinin olduğu bu küçük okulda kaliteli eğitimin aslında herkesin hayatını nasıl değiştirebileceğini görmek bizi Kunduz’u kurmak için bir araya getirdi. Lise ve üniversite arkadaşlarımız ve birçok eğitim sevdalısı ekip arkadaşımız bu değişim serüveninde bize katıldı.

Biz inanıyoruz ki kaliteli eğitimin Anadolu’da küçük bir okulda yarattığı değişim teknolojiyle milyonlara ulaştırılabilir ve bu değişime tüm dünyanın ihtiyacı var. 2018’de Silikon Vadisi’nin önde gelen yatırımcıları bu hayalimizi paylaştı. Şimdi ise Kunduz her yıl daha fazla ülkede öğrencilerin sorularını cevaplayarak büyümeye devam ediyor.