Soru çözüm uygulaması KUNDUZ isteyen öğrenciler için online özel ders uygulamasını da başlattı.Kunduz'dan özel ders alacak öğrenciler, satın aldıkları özel ders paketini diledikleri ders için kullanabiliyor

Kunduz yeni nesil online özer dersi başlattığını şöyle duyurdu.

Online Özel Ders Arayanlara Müjde: Şimdi Kunduz’da!

Pandemi sonrası çokça tercih edilen online özel dersin avantajları nedir? Kunduz , öğrencilerimize özel ders için nasıl bir platform sunuyor? Merak edilen tüm detaylar bu yazımızda!

Pandemi sürecinden itibaren yeni normal ile pek çok öğrenci, veli ve öğretmen özel ders için online seçeneklere yönelmeye başladı. Peki online özel ders ne gibi avantajlar getirir? Kunduz sınava hazırlık sürecindeki öğrencilerimize özel ders için nasıl bir platform sunuyor? Eğer yüz yüze ders sürecinden online platformlara geçmeyi düşünüyorsanız bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda!

Kunduz’da Online Özel Ders Sosyal mesafeye uygun!

Özel derslerin online platforma taşınmasının en büyük avantajı, sosyal mesafeye uygun fiziksel rahatlıkta yapılabiliyor olması. Yani öğretmen ve öğrenci özel ders için fiziksel olarak bir araya gelmek zorunda kalmayacak. Öğrencilerin özel derse gitmek için ulaşıma zaman ayırması veya toplu taşıma için kalabalık ortamlara girmesi de bu sayede sona eriyor! Online platformlar üzerinden yapılan özel ders düzenini bozmadan, ev ortamında çalışmalarına kesintisiz devam etme olanağı sunuyor.

Kaydet ve tekrar izle!

Yüz yüze gerçekleşen özel derslerde, belli bir süre sınırı oluyor ve süresi bittiğinde özel dersten geriye sadece o sürede alınabilen notlar kalıyor. Ancak teknoloji çağı ile birlikte alıştığımız bir şey varsa o da konu anlatım videosu gibi kaynakların her daim ulaşılabilir olması ve tekrar tekrar kullanabilmesi.İşte özel dersin online platformda gerçekleşmesi durumunda bu mümkün kılınıyor. Kunduz’da isteğe bağlı olarak özel ders kayıt altında tutuluyor, zaman ve mekan sınırlaması olmadan tekrar izlenebiliyor!

Aynı zamanda var olan Kunduz altyapısı, herhangi bir ek kurulum gerektirmiyor. Sadece bir tıkla dersine başlayabilirsin! Tabii online özel derste dersten hem önce hem sonra doküman paylaşımı yapılabildiğini hatırlatalım.  Bu dokümanlarla derse önceden hazırlanmak veya derste eğitmen tarafından üzerinde işlem görülmüş dökümanın dersten sonra ders notu olarak öğrenciye iletilebilmesi mümkün!

Türkiye geneli öğretmen ağı!

Artık özel ders öğretmenini yaşadığın şehirden, evinin yakınından seçmek zorunda değilsin! Kunduz, bünyesinde 25 bin kişilik öğretmen ağı bulunduruyor ve buradan öğrenciye en uygun öğretmen ile uzaktan çalışma imkanı sunuyor. 

Kunduz, öğrencilere ekonomik ve pratik bir seçenek sunuyor!

Kunduz'da satın alınan özel ders bir öğretmene ya da bir branşa bağlı yapılmıyor. Yani öğrenciler, satın aldıkları özel ders paketini diledikleri ders için kullanabiliyor. Örnek vermek gerekirse diyelim ki 10 derslik bir paket satın alındı, o anki konu eksiklerine göre 4 Matematik, 3 Fizik, 2 Kimya, 1 Biyoloji dersi olarak bölüştürülebilir, tamamen öğrencinin tercihine kalmış!

Özel Derste %50 İndirim

Kunduz’un bu gibi sorularınızı canlı olarak çözdürmek için birebir! Dilediğiniz gün dilediğiniz saate, dilediğiniz ders ve konudan inizi ayarlayabilir ve evinizin rahatlığından hiç ayrılmadan konu anlatımı veya soru çözüm desteği alabilirsiniz. Profesyonel öğretmenlerden alacağınız ilk %50 indirimli. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilir, indirimli fiyatları ile ilk dersinizi planlayabilirsiniz.