16 Kasım'da başlayacak ara tatilde öğretmenlerin semineri online olacak

MEB Bakanı ziya Selçuk 16 Kasım'da başlayacak ara tatilde öğretmenlerin semineri online olacağını açıkladı

16 Kasım'da başlayacak ara tatilde öğretmenlerin semineri online olacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, twitter hesabından16 Kasım Pazartesi'den itibaren başlayıp 20 Kasım cuma günü dahil yapılacak ara tatilde, öğretmenlerin mesleki gelişim (seminer) programlarına çevrim içi(online) ortamda katılabileceklerini bildirdi.

Öğrencilerin okulda kendisini gördüğünde, "Hocam, ara tatil olacak mı?" diye sorduklarını aktaran Selçuk, "Meraklarını giderelim: Yavrum, ara tatiller hakkınızdır. Elbette olacak. 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor. Şimdiden iyi ve sağlıklı tatiller diliyorum." değerlendirmesini yaptı.

16 Kasım Pazartesi itibarıyla başlayacak ara tatilde, öğretmenlerin mesleki gelişim programlarına çevirim içi ortamda katılabileceklerini de duyuran Selçuk, verimli bir mesleki gelişim dönemi diledi.

Çocuklar beni okulda görür görmez "Hoca'm, ara tatil olacak mı?" diye soruyor. Meraklarını giderelim: Yavrum, ara tatiller hakkınızdır. Elbette olacak. 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor. Şimdiden iyi ve sağlıklı tatiller diliyorum.

Ayrıca öğretmenlerin 16-20 Kasım 2020 tarihleride yapılacak olan seminer çalışmasını online yapabilecekleri müjdesini verdi:

"16 Kasım Pazartesi itibariyle başlayacağımız ara tatilde, öğretmenlerimiz mesleki gelişim programlarına çevirim içi ortamda katılabileceklerdir. Kendilerine şimdiden iyi ve verimli bir mesleki gelişim dönemi diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER