Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Toplantıları

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Toplantıları devam ediyor.

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Toplantıları

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında ölçme alanında  bilgilendirme toplantılarının ikincisi "Tamamlayıcı (Alternatif) Değerlendirme Yöntemleri" konu başlığı ile devam ediyor.


Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hayata geçirilen 1000 Okul Projesi Kapsamında 81 ilde belirlenen okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlere yönelik gerçekleştirilen bilgilendirme toplantılarının ikincisi olan Tamamlayıcı (Alternatif) Değerlendirme Yöntemleri Bilgilendirme Toplantıları, 22 Şubat - 5 Mart 2021 tarihleri arasında İl Millî Eğitim Müdürlüklerince belirlenen gün ve saatte, Ölçme Değerlendirme Merkezleri koordinesinde yapılacaktır. Proje kapsamındaki okullarda görev yapan tüm yönetici ve öğretmenler toplantılara uzaktan bağlantı yoluyla katılım sağlayacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan açıklama şu şekilde;


“Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında 81 ilde belirlenen okullarda görev yapan yönetici ve  öğretmenlere yönelik gerçekleştirilen bilgilendirme toplantılarının ikincisi olan Tamamlayıcı (Alternatif) Değerlendirme Yöntemleri Bilgilendirme Toplantıları, 22 Şubat - 5 Mart 2021 tarihleri arasında İl Millî Eğitim Müdürlüklerince belirlenen gün ve saatte, Ölçme Değerlendirme Merkezleri koordinesinde yapılmaktadır.

Mesleki Egitimde 1000 Okul Projesi kapsamındaki okullarda görev yapan tüm yönetici ve öğretmenler toplantılara çevrim içi araçlarla uzaktan bağlantı yoluyla katılım sağlamaktadır.”


 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER