Metin2 Ss Nasıl Gönderilir?
İşte bu sorunun cevabı Metin 2 oyununda ekran görüntüsü alma ve yollama oldukça basittir. Herkesin destek paneline kolayca ekran görüntüsü yollaması içi nprint screen sysrq tuşuna basarak ekran görüntüsünü alabilir ve destek paneline yollayabilir. Metin 2 ss nasıl gönderilir konusunda bilgi sahibi olmayanların print screen sysrq tuşuna bastığı anda Metin 2 dosya konumunun içinde screenshoot bölümüne kayıt olduğunu söylemek gerekir. Kişi isterse oradan dosyayı alıp desteğe yollayabilir ya da "kontrol + v" tuşuna paint programı üzerinde basıp farklı kaydet seçeneğiyle masa üstüne kayıt edip istediği şekilde ekran görüntüsünü kullanabilir.

Metin 2 Ss Nasıl Gönderilir ve Nereye Kayıt Olur?
Metin 2 oyun içerisindeki ekran görüntülerini kendi dosya konumu üzerinden belli başlı dosyalara kayıt etmektedir. Kişi bu dosyaları bulamazsa çeşitli ekran görüntüsü alma programlarını kullanarak kendi bilgisayarına kayıt edip kolay bir şekilde kullanabilir. Gameforge'a yani yöneticilere yollanması için öncelikle oyun üzerindeki problemin veya şikayetin başlığa yazılması gerekir. Daha sonra açıklama kısmına detaylı bir şekilde anlatım yapılır ve resim yükle seçeneğine basılarak yöneticilerin resmi görmesi sağlanır.

Metin 2 Destek Paneline Nasıl Giriş Yapılır?
Kişinin öncelikle metin 2 oyununun sitesi üzerinden destek kısmına tıklayarak kendi oyun içerisindeki kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapabilir. Destek paneline giriş yapan kişilerin yöneticilere yollayacağı mesaj öncelikle hangi konuda olduğu belirlenmesi gerekir. Destek panelinin kesin bir çözüm sağlaması için metin 2 ss nasıl gönderilir bilgisi alınması gerekmektedir.

Metin 2 Ss Nasıl Alınır? Etkili bir ekran görüntüsü almanın yolu video kayıt programlarından geçer. Öncelikle şikayet veya dile getireceğiniz konunun fotoğraf yerine video üzerinden kayıt edilmesi sizlerin biraz daha öncelikli olmanızı sağlar. Kesin bir çözüm için video fotoğraf seçeneğinden daha iyi iş yapar.