Liseler için yüz yüze yazılı dilekçe örneği

Yaşadığı şehirde 2020-2021 yılı 1.dönem yüz yüze yazılıya girecek öğrencilerin sınava gireceği okula vereceği dilekçe örneği

Liseler için yüz yüze yazılı dilekçe örneği

Kendi okulundan başka okulda 1.dönem 1.yazılıya yüz yüze girecek olan öğrenciler sınava gireceği okula dilekçe vermeleri gerekiyor.

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı ortaöğretim kurumlarının tüm sınıf seviyelerinde birinci döneme ilişkin yapılamayan sınavlar, 01 Mart 2021 tarihinden itibaren yapılacaktır.

Yüz yüze eğitim kapsamına alınmayan sınıflar düzeyindeki öğrencilerimiz, istemeleri hâlinde, KKTC dâhil bulundukları yerleşim yerlerindeki öğrenim gördükleri okul ile aynı okul türündeki eğitim kurumlarında, aynı okul türü bulunmaması hâlinde aynı program uygulayan resmî ve özel okullarda sınavlara girebileceklerdir.

Öğrenci velileri, 26 Şubat 2021 Cuma gününe kadar sınava girilecek dersleri de belirterek bu konudaki taleplerini ikametlerinin bulunduğu ildeki ilgili okul müdürlüğüne bir dilekçe ile bildirecek, bu konuda okul müdürlüğümüzü de bilgilendirecektir. 

Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ

Yüz yüze eğitim için okula verilecek dilekçe örnekleri

1 Mart'ta başlayacak olan yüzyüze eğitime de çocuğunu okula göndermek istemeyen velilerimizin ekte örneği sunulan dilekçeyi doldurarak okul müdürlüğüne teslim etmesi gerekmektedir. 

8.Sınıf dilekçe örneği için TIKLAYINIZ 

12.Sınıf dilekçe örneği için TIKLAYINIZ 


 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER