Öğretmenlerimize Kariyer Basamakları Sınavında Başarılar Dileriz!

19 Kasım Cumartesi Saat 10:00 da Kariyer Basamakları Sınavında tüm öğretmenlere başarılar diliyoruz. Çalışmalarını öğretmenlerle paylaşan öğretmenlerimize sizler adına çok çok teşekkür ediyoruz!

Öğretmenlerimize Kariyer Basamakları Sınavında Başarılar Dileriz!

19 Kasım Cumartesi Saat 10:00 da başlayıp 12:30 da sona erecek uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavında tüm öğretmenlerimize başarılar diliyoruz..

Ayrıca 18 Temmuz'dan beri hazırlamış oldukları özetlerle, denemelerle öğretmenlere destek olan öğretmenlerimize, yayın evlerine sizler adına ZEKİHABER.COM olarak çok teşekkür ediyoruz..

Zekihaber.com olarak biz sadece köptü olduk. Asıl emek,18 Temmuz'dan bu güne kadar, çalışmalarını bizlerle paylaşan aşağıdaki öğretmenlerimize ait.

Başta Metin ÖZDAMARLAR, Erhan BOYRAZ, Hüseyi KUVVETLİ öğretmenlerimiz olmak üzere hepsinden Allah razı olsun.

Gerçi paylaşımların hemen yanında kime ait olduğunu yazmıştık ama tekrar katkılarını öğretmenlere sunan öğretmenlerimizi listelemek istedik.Umarız gözümüzden kaçan olmamıştır.

DEĞERLİ ÖĞRETMENİMLERİMİZ! ÖĞRETMENLERİMİZE DESTEĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUZ!

1) Metin ÖZDAMARLAR (Sosyal Bilgiler Öğretmeni)
2) Çanta Yayınları (Mesut HAYAT-Hasan YILMAZ Türkçe Öğretmenleri)
3) Erhan Boyraz-Sosyal Bilgiler Öğretmeni
4) Hüseyin Kuvvetli-Tarih Öğretmeni
5) Ahmet Bulut
6) Çetin Kayadelen
7) Salih ÖZ
8) Sultan Duruduygu-Fen Bilimleri Öğretmeni
9) Nihat Karabek-Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
10) Funda Menekşe
11) Fatma BAYDAR
12) İlyas ÇOLAK
13) Rümeysa ERDOĞAN
14) Murat TAVA
15) Ali SANCI
16) Mustafa Kabul
17) Seda öğretmen
18) Eyüp Yıldırım
19) Ömer Uslu -  Arzu USLU
20) Erkan ŞAKAR
21) Volkan YILMAZ

Bu arada öğretmenlerimizin çalışmalarını sizlere ulaştırmaktan gurur duyduğumuzu belirtelim. Sizler de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz sayfanın altında

Metin ÖZDAMARLAR: "Değerli Meslektaşlarım,Görüşlerinizi paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Öncelikle soruları kıymetli eşimin sınav hazırladığında ona destek için hazırlamaya başladım. Sonrasında ise rahmetli annem vefat etmeden önce “İnsanlara faydalı ol” vasiyeti kapsamında tüm öğretmenlerimizle paylaşmaya karar verdim. Faydalı olmak dışında bir amacımız bulunmuyor. Sendika başkalarından ulaşanlar oldu, “sendika olarak basalım dağıtalım” diye. Yayınevlerinden ulaşanlar oldu. “Yayınlayalım” diye, kabul etmedim. Herkes faydalansın diye bu şekilde paylaşıyoruz. Dualarınız, “Allah razı olsun”larınız bize yeter. Uzman öğretmenlik sınavını kazanınca bir de çay ısmarlarsınız olur biter. "

Metin öğretmenimiz, sınava hazırlık föylerini paylaşmaya başladığı günlerde yapacağı çalışmalar hakkında fikrini böyle iletmişti. Metin öğretmenimizin çayını unutmayalım!!!!

Bizi sınavdan sonra da ara ara ziyaret etmeyi unutmayın!

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2022, 14:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekihaber
Zekihaber - 1 hafta Önce

Özellikle Metin Hocanın denemesinden 70-80 aldıysanız hayırlı olsun sonucunuz:)

Fatma
Fatma - 1 hafta Önce

Ben tüm testleri sadece buradan çözdüm emeği geçen herkese teşekkürler!

SIRADAKİ HABER