Zeki Haber

FUARDA RENAULT SYMBIOZ FIRTINASI..!!

FUARDA RENAULT SYMBIOZ FIRTINASI..!!

Birçokları için araba evden uzakta bir ev haline geldiBu yıl, Renault , SYMBIOZ konsept otomobilini doğrudan bir evi entegre ederek deneyler yaparak bu konsepti bir adım ileriye taşıyor . Sunulan 2017 Frankfurt motor şovda tamamen özerk , elektrikli otomobili insanlar için bir arabanın konforunu maksimize ederek yaşanabilir alan çalışması için bir değişiklik önermektedir.

 Renault icra heyeti başkan yardımcısı ve rekabetçi memur thierry Bolloré ” araçlarımızı kullanma şekli değişiyor araçları kişiselleştiriyoruz, 2030 yılına baktığımızda, daha verimli enerji kullanımı, bağlantı ve olağanüstü sürüş senaryolarıyla, yaşadığımızı ve seyahatimizi nasıl geliştireceğimizi hayal ediyoruz. “

araba ve ev, renault’nun sıfır emisyon stratejisini devam ettirmek için enerji kaynakları birbirleriyle birlikte çalışan bir birim olarak çalışıyor. Kilovat-saat, araba ile ev arasında akıllı bir ızgarada paylaşılıyor ve kişilerin ihtiyaçlarını öngören yapay bir istihbarat sistemine bağlı. bir karartma gibi durumlarda, araba tam güçlerini bir enerji jeneratörü olarak alabilir ve evin ışıklarını, ekranlarını ve ev aletlerini güçlendirebilir.

İŞTE RENAULT SYMBIOZ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014 - ... Zeki Haber - Tüm Hakları Saklıdır.