Çorum Belediyesi’nin Yaz Konserleri kapsamında Müzisyen ve söz yazarı Cenk Baş veya sahne adıyla Semicenk'in 24 Temmuz 2023 pazartesi günü vereceği konsere özellikle gençlerin çok ilgi göstermesi bekleniyor.

Semicenk'in Çorum konseri saat kaçta ve nerede?

Bir çok anadolu şehri gibi Çorum'da da bu tarz konser etkinleri oldukça sınırlı. Bu nedenle yıl içerisinde yapılan konserlere ilgi oldukça fazla oluyor. Çorum'da da bu konsere katılımın yüksek olması bekleniyor.

Çorum Belediyesi’nin yaz konserleri Semicenk ile devam ediyor. Müzisyen ve söz yazarı Cenk Baş veya sahne adıyla Semicenk, 24 Temmuz 2023 Pazartesi günü saat 21.00’de Kadeş Barış Meydanı’nda konser verecek.

semicenk çorum konseri

O Ses Türkiye'de tanındı

Son dönemlerin en popüler isimleri arasında yer alan Semicenk,  2019 yılında TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye programına yarışmacı olarak katılmış ve Hadise'nin ekibinde yer almayı başarmıştı.

Semicenk, ilk olarak 'Yüzü Tanıdık Değil' ve 'Kalbim Usandı' gibi parçaları çıkardı. 2021 yılının Aralık ayında çıkardığı 'Düşer Aklıma' isimli teklisini çıkardı. Bu parça ile tanınan biri haline geldi. 

Parça, çıkışından 2 yıl sonra 100 milyondan fazla kez tıklandı. Bunun ardından Funda Arar ile olan 'Al Sevgilim' düetini çıkardı. Bu parça ve 'Düşer Aklıma' ile Spotify'da 1 milyondan fazla aylık dinleyiciye ulaştı. Kariyerinde Funda Arar, Mustafa Ceceli, Reynmen ve Ziynet Sali gibi sanatçılarla çalıştı. 2022 yılında 'Aşırı Doz' isimli EP albümünü çıkardı.

Semicenk'in 24 Temmuz 2023 pazartesi günü vereceği konser saat 21.00’de saat Kadeş Barış Meydanı’nda gerçekleşecek.

Kadeş meydanı; Çorum Valiliği'nin tam karşısında yer alan meydan.