Fenerbahçe As Başkanı Ali Koç, Jailson'a Ceza Vereceklerini Açıkladı

Fenerbahçe As Başkanı Ali Koç, Jailson'a Ceza Vereceklerini Açıkladı

Fenerbahçe  As Başkanı Ali Koç, Galatasaray'la oynadıkları derbide gördüğü kırmızı karttan sonra 8 maç ceza alan Jailson'a ağır bir ceza vereceklerini açıkladı.

Fenerbahçe As Başkanı Ali Koç, Jailson'a ağır bir ceza vereceklerini açıkladı. Koç, "Derbi maçından beri bir kişiyi federasyondan yönetim kurulu üyesi olsun, çalışanı olsun, aramadık didi. Derbi sonrası konuşmadık diyen Koç, 1 gün bekledik ve hakkımızı savunmak için video görüntüleri ile açıklama yaptık dedi. Alanya maçından sonra soru geldiğini söyleyen Koç, Başkan yardımcımız gelen sorulara  açıklamalarda bulundu." dedi.

"TAHKİM'DEN SONRA CEZAY'NIN NE OLDUĞUNU  AÇIKLAYACAĞIZ"

Bizim tutumumuzda saygıda kusur etmemeye çalıştık diye ekleyen Koç. Hatası çok olan konuşur ve çok konuşan da çok hata yapar diye ekledi. Bizim  yaptığımız tek açıklamada gol atan oyuncumuzu en iyi şekilde ceza vereceğiz diye ekledi Koç. Söyledik ve Tahkim'den gelecek  cezadan sonra gereğini yapacağız dedi . Savunmamız bittikten sonra cezalarımızı görebilirsiniz dedi. Beklenti var diye de ekleyen Koç. Şiddete, kavgaya alışılmış." kelimelerini kullandı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER