Pandemi Döneminde Online Özel Dersin Faydaları

Uzaktan eğitim döneminde internetten alabileceğin özel dersler sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin işini çok kolaylaştıracaktır.

Pandemi Döneminde Online Özel Dersin Faydaları

Okulda belli bir saat dilimi içerisinde aldığın derslerin aksine online özel dersler hem zaman hem de maddi açıdan pek çok esneklik sunuyor. Farklı dijital imkanlar ise dersin içeriğini zenginleştiriyor. Online özel derslerin bazı avantajlarını derledik:

Dersi kaydedip izleme imkanı ve dijital materyaller

Online derste öğretmeninle birlikte incelediğiniz pdf dosyalarına ve notlara dijital ortamdan nolayca erişebilirsin. Aynı zamanda online özel ders uygulamasının sunduğu dersi kaydedip izleme imkanı sayesinde istediğin zaman geri dönüp dersini tekrar dinleme şansın var.

Programını kendin belirleyebilirsin

alırken kendi uygun olduğun saatlerde evinden hiç ayrılmadan bir program oluşturman mümkün. Bire bir özel ders ile bildiğin konuları tekrar tekrar dinlemek yerine bilmediğin konulara ve eksiklerine çok daha fazla yoğunlaşabilirsin. İngilizce, matematik, Türkçe... Hangi dersten özel ders ihtiyacın varsa o derse yoğunlaşabilirsin.

Bire bir canlı özel ders dikkatini canlı tutar

Bire bir özel ders hem dikkatini hem de öğrenme motivasyonunu daha canlı tutacaktır. Ders özellikle senin eksiklerine göre tasarlandığından dikkatin daha az dağılır ve dersin çok daha dolu geçer. Uzaktan özel ders esnasında anlamadığın noktaları anında öğretmenine sorabileceğinden dersin sonunda kafanda hiçbir soru işareti kalmadan ayrılırsın. 

Hem öğrenci hem öğretmen için mekan sınırlaması yok

İnternetten özel ders alırken İstanbul, Ankara, İzmir veya Türkiye’nin herhangi bir noktasından geniş bir eğitmen ağına ulaşma imkanın var. Ayrıca uzaktan özel ders fiyatları mekan kısıtlaması ve ulaşım maliyetleri olmadığından yüz yüze özel ders fiyatları ile kıyaslandığında çok daha uygun olabiliyor. Farklı şehirlerden özel ders arayanlar için birçok farklı yerden öğretmenlere kolayca ulaşabilmek ve çok geniş bir öğretmen ağından uygun fiyata özel ders almak uzaktan özel ders uygulamalarının başka bir avantajı diyebiliriz. 

Kunduz’da online bire bir özel dersler başladı! Dilediğiniz gün dilediğiniz saate, dilediğiniz ders ve konudan dersinizi ayarlayabilir ve evinizin rahatlığından hiç ayrılmadan eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Üstelik her öğretmenden alacağınız ilk %50 indirimli. Detaylı bilgi için / adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2021, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER