MEB Taslak kitap inceleme yapacak öğretmenler için illerde yüz yüze "Taslak Ders Kitabı ve Eğitim Aracı İnceleme Semineri" ile panelist eğitimlerine başlıyor.

Panelist eğitimi yapılacak iller: Ankara, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli, Samsun, Konya, Kayseri, Manisa, İzmir, Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Malatya ve Antalya

TTKB web sitesinde kitap inceleme eğitim semineriyle ilgili şu bilgilendirmeyi yaptı:

"Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığına ait kitap inceleme veri tabanı sistemine kayıt yaptıran panelist adaylarının taslak ders kitabı inceleme/değerlendirme eğitimlerini gerçekleştirmek amacıyla görev yaptığı illerde yüz yüze "Taslak Ders Kitabı ve Eğitim Aracı İnceleme Semineri" düzenlenecektir. Belirlenen illerde eğitime alınması uygun bulunan panelist adayları eğitime katılacaklardır. Eğitime katılamayacak panelist adaylarının mazeretlerini ad, soyad ve T.C. numaraları ile birlikte [email protected] e-posta adresine bildirmeleri gerekmektedir. Eğitimlerin yapılacağı salonlar ile ilgili bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.

Diğer iller ile ilgili panelist eğitim takvimi ilerleyen süreçte duyurulacaktır."

Panelist Eğitimi yapılacak iller ve eğitim tarihleri