Kunduz Soru Uygulaması Paketleri Artık Sınırsız!

Kunduz Soru Uygulaması Paketleri Artık Sınırsız!

Kunduz Soru Uygulaması Paketleri Artık Sınırsız!

Kunduz soru uygulamasında 2022-2023 eğitim öğretim yılında alınan paketlerle öğrenci istediği kadar soru sorabilecek.Konuyla ilgili Kunduz'un sorulara verdiği cevaplar:

Sınırsız paket nedir? Gerçekten soru sınırı yok mu?

Şimdi Kunduz paketlerinde herhangi bir soru sınır yok! Bu paket yapamadığın bütün soruların çözümlerine ulaşabilmen için tasarlandı. Sınırsız paket sayesinde dilediğin zaman, dilediğin yerden, dilediğin kadar soru sorabilirsin.

Aylık ve dönemlik paketler arasındaki fark nedir?

Sorularınızın en hızlı ve en kaliteli şekilde çözülebilmesi için öğretmenlerimiz 7 gün 24 saat boyunca size özverili bir şekilde destek oluyor. Paketlerimiz, size kaliteli ve hızlı hizmeti sağlamak için öğretmenlerimizin emeklerinin karşılığı olarak olabilecek en ekonomik şekilde sunuluyor.

Aylık paketlerimiz her 30 günde bir otomatik olarak yenilenir ve her ay için ayrı ücret ödersin. Otomatik yenilenmeyi iptal ettiğinde paketin bir sonraki ay yenilenmez. Dönemlik paketlerimiz ise sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti indirimli olarak tek seferde alınır. Dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerimizinden yararlanabilirsin.

Üyelik paketim otomatik yenilenecek mi?

Paketlerimiz her ay otomatik olarak yenilenir. Bir daha yenilenmemesi için dilediğin zaman uygulama içindeki Profil > Hesabım ekranından otomatik yenilemeni kapatabilirsin.

Dönemlik paketlerimiz ise süresi tamamlandığında yenilenmez. Üyeliklerle ilgili soruların için bize destek@kunduzapp.com adresinden erişebilirsin.

Kunduz ödeme işlemi nasıl yapılır?

Ödeme Yöntemleri:

1- Kredi Kartı: Dilediğin kredi kartı ile ödeme yapabilir ve çok aylık paketlerimizde taksit imkanından faydalanabilirsin.

2- Banka Kartı / Sanal Kart: Ödeme ekranında “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretleyip ödeme işlemine devam edebilirsin.

3- Havale: Hesap bilgilerine ulaşmak için uygulama içerisindeki “Destek” kısmına yazabilir ya da destek@kunduzapp.com’a mail atabilirsin.

NOT: Kampanyalı paketlerde havale geçerli değildir. Havale ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği bulunmuyor.

KUNDUZ ÖZEL DERS PAKETİ

Kunduz soru çözümü paketlerine ek olarak Kunduzla özel ders alabilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin öğretmenlerinden, evinin rahatlığında, dilediğin dersten, dilediğin zaman online bire bir özel dersler almak için 

Dikkat:Kunduz'da ödeme ile ilgili en çok yaşanan sorun şu:Bir çok öğrenci abone oluyor.Bir ay kullanıyor.Ancak bir sonraki ay devam etmeyeceği halde otomatik ödemeyi iptal ettirmiyor ve böylece kredi kartından tekrar ödeme alınıyor.Bu duruma düşülmemesi için yukarıda da belirtildiği gibi otomatik ödemeyi iptal etmeniz gerekir.Yada kunduz'a meil atarak iptal ettirmeniz gerekir.Bu konuda sikayet.com'a çok şikayet geldiği için hatırlatmak istedik.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2022, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER