Öğrencinin cebindeki öğretmen:"Sorumo Live" soru uygulaması

Öğrencinin cebindeki öğretmen "Sorumo Live" soru uygulaması ile öğrencinin soru çözümleri isterse hem resimli, hem de videolu en kısa sürede cebinde!

Öğrencinin cebindeki öğretmen:"Sorumo Live" soru uygulaması

"Sorduğun kadar öde" sloganı eğitim dünyasına yeni adım atan "Sorumo Live Soru Uygulaması" hem resimli hem de videolu çözüm vadediyor..Bakalım diğer soru uygulamalarına göre nasıl bir ilgi görecek biz de doğrusu merak ediyoruz.

Çok yeni olan bu uygulamayı kısaca sizlere tanıtmak istiyoruz:

Sorumo Live Nedir?

Sorumo Live sınava hazırlanan öğrencilerin Matematik ve Geometri sorularını günlük özel ders ücretinden daha düşük bir ücrete uzman eğitmenlere sorup fotoğraflı ya da canlı olarak çözdürebildiği bir platformdur.

Sorumo Live; TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlanan öğrencilere çözemedikleri soruları alanında uzman eğitmenlerin yardımıyla canlı bağlantı sağlanarak sorunun çözümünde yardımcı olan bir uygulamadır.Sorumo Live, özellikle üniversiteye hazırlanan öğrencilerin fotoğraf veya canlı bağlantı ile sorularını alanında uzman öğretmenlere sorabileceği bir eğitim platformudur. Sorumo Live ile istediğiniz yerden fotoğraf çekerek, siteye yükleyebilir ve kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Fotoğraflı çözüm ve canlı anlatım hizmeti sunan Sorumo Live, uygun paketler ile sektörde ucuz ve kaliteli hizmet veren en iyi soru çözüm sitesidir. Soru kitabınızdan ya da deneme sınavlarınızdan net bir şekilde olmak kaydı ile istediğiniz soruyu platforma gönderebilirsiniz. Aktif uzman kadrosu sizler için hazırda beklemekte ve sorularınıza anlık olarak yanıt göndermektedir. Sorunun sadece cevabını değil, tüm ayrıntıları ve çözüm yollarını da anlatarak sizlere yardımcı olmaktadırlar.Sorumo Live’ın mobil uygulamasıGoogle Play Store üzerinden Android cihazlarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Öğrenciler ve öğretmenler arasında bir köprü kuran bu platformu mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirdikten sonra kayıt olabilir, hemen ücretsiz 2 adet kredi kazanabilir ve bu krediler sayesinde 2 adet soru sorabilirsiniz.

Öğretmenler için ek gelir

Sorumo Live, sadece öğrencileri değil, öğretmenleri de düşünmektedir. Ek gelir elde etmek isteyen ve alanında uzman öğretmen kişileri bünyesine dahil ederek onlara fırsatlar sunmaktadır. Her soru çözümü sonrasında öğretmenler kredi kazanarak, ödeme alabilirler. Kazancı 50 Türk lirasına ulaşan öğretmenler, her hafta Cuma günü ödemelerini alabilirler.

Öğrenciler sorusu kadar para öder

Özellikle üniversite öğrencilerinin zorlandığı birçok konuda alanında uzman kişileri bünyesinde bulunduran Sorumo Live, öğrenciler için uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Paketler aylık olarak satılmaz, sadece soru sayısı olarak satılır. Kaç kredi alırsanız, o kadar soru sorma ve canlı anlatım hizmeti alma hakkına sahip olursunuz. Sürekli tekrar isteyen üyelik sistemi yerine ihtiyaç kadar üyelik sistemini benimsemiştir.

Sorumo Live'da gizlilik olmazsa olmaz

Sorumo Live öğrenciler ve öğretmenler arasındaki gizliliği de korumaya özen göstermektedir. Soruyu soran öğrenci ve soruyu kabul eden öğretmen arasında hiçbir kişisel bilgi görünmemektedir.

Öğrenciler öğretmeni değerlendirir

Sadece soru sorma ve çözüm platformu Sorumo Live ile güvenli bir şekilde dersinizi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrenciler, öğretmeni 5 yıldız üzerinden değerlendirebilir ve puan verebilir.

Sorumo Live Uygulaması ile ilgili yorumlar

Bir kaç hafta önce yayın hayatına başlayan sorumo live uygulaması kısa sürede 500'den fazla kez indirildi.15 Kasım'da güncelleme geldi.Kullanıcılar uygulamayla ilgili görüşlerini paylaşmaya başladılar.Bakalım göreceğiz, nasıl bir serüveni olacak, uygulamanın.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER