Sorumo Live Canlı Soru Çözüm ile Yayında

Sorumo Live; TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlanan öğrencilerin soru çözümünde yardımcısı olan bir uygulamadır.

Sorumo Live Canlı Soru Çözüm ile Yayında

Sorumo Live; TYT, AYT ve LGS sınavlarına hazırlanan öğrencilere çözemedikleri soruları alanında uzman eğitmenlerin yardımıyla canlı bağlantı sağlanarak sorunun çözümünde yardımcı olan bir uygulamadır.

SORUMO LIVE - TEK ÇÖZÜM TEK UYGULAMA

Sorumo Live ile tek uygulamayla ister eğitmen olabilir ister çözüm yaptırabilirsiniz. Eğitmen iseniz uygulamadan eğitmen kaydınızı yapın ve kullanın.

Sorumo Live çözemediğin soruların isteğe bağlı olarak fotoğraflı ya da canlı bağlantı ile canlı olarak çözülebildiği bir soru çözüm platformudur.

Sorumo Live ile çözemediğin soruları dilediğin yerden çek, gönder ve çözdür.

Sorumo Live ile bir saatlik özel ders fiyatına evinin rahatlığında yine canlı olarak onlarca sorunu sorabilirsin. Uygun fiyatlı soru çözüm paketleri sayesinde Sorumo Live evinin rahatlığında özel soru çözüm öğretmenin olarak görev yapmaktadır.

Sınava hazırlıkta çözemediğin tüm Matematik ve Geometri sorularını Sorumo Live platformu üzerinden paylaşabilir, uzman eğitmenlerimiz vasıtasıyla canlı olarak çözdürebilirsin.

Sorumo Live'da çözüm sen nasıl istersen o şekilde. Yalnızca fotoğraflı çözüm istersen soruların yalnızca fotoğraflı olarak çözülür.Eğerki soruyu fotoğraflı olarak anlayamayacağını düşünürsen canlı olarak sorabilir ve çözümünü eğitmenimiz ile birlikte 5  dakikada canlı olarak çözdürebilirsin.

Dediğimiz gibi Sorumo Live nasıl istersen öyle çözüm...

LGS, AYT,TYT Sorumo Live : Dilediğin an Canlı Çözüm!  

Daha fazlası için Google Play'den indirin;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sorumoapp.sorumo&hl=tr

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER