4.Sınıflar 3 ve 4.Ünite Soru Fasikülleri

4.Sınıflar İçin Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Din kültürü ve Ahlak bilgisi, Sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinden 3 ve 4.Ünite Soru Fasikülleri Yayımlandı

4.Sınıflar 3 ve 4.Ünite Soru Fasikülleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Genel Müdürlüğü 4.Sınıflar İçin 3 ve 4.Ünite Soru Fasikülleri Yayıladı

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilere ek kaynaklarla destek olmak amacıyla 4. sınıflara yönelik hazırlanan çalışma fasiküllerinin üçüncü ve dördüncü üniteleri yayımlandı.  

Dördüncü sınıflar için serinin birinci ve ikinci ünitelerinden oluşan 11 fasikül, daha önce yayımlanmıştı. 
 
Yeni paylaşılan fasiküller 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı'nın üçüncü ve dördüncü ünitelerini kapsıyor. Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Din kültürü ve Ahlak bilgisi, Sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinden çoktan seçmeli sorular ve etkinlikler içeriyor.

İlkokul 4.Sınıflar 3.ve 4.Ünite Ders Ders Fasiküller:

4.SINIF TÜRKÇE 3 VE 4. TEMA
4.SINIF MATEMATİK 3. ÜNİTE
4.SINIF MATEMATİK 4. ÜNİTE
4.SINIF DiN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BiLGiSi  3. ÜNİTE
4.SINIF DiN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BiLGiSi 4. ÜNİTE
4.SINIF FEN BİLİMLERİ 3. ÜNİTE
4.SINIF FEN BİLİMLERİ 4. ÜNİTE
4.SINIF SOSYAL BİLGİLER 3. ÜNİTE
4.SINIF SOSYAL BİLGİLER 4. ÜNİTE
4.SINIF İNGİLİZCE 3. ÜNİTE
4.SINIF İNGİLİZCE 4. ÜNİTE
 
Sunulan kaynak çeşitlerini artırdıklarına dikkat çeken Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimize zengin ve eğlenceli, basılı ve dijital onlarca yeni kaynak sağlayarak destek sunmaya gayret ediyoruz." dedi.
 
Bugün yayımlanan çalışmada 4.sınıf düzeyinde üçüncü ve dördüncü üniteleri kapsayan fasiküllerin paylaşıldığını belirten Bakan Selçuk, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kazanım Kavrama Testleri, LGS için Örnek Sorular ve Çalışma soruları, 5,6 ve 7. sınıflar için Beceri Temelli Testler, 9, 10, 11 ve 12. sınıflar için Tekrar Testleri ilköğretim 2,3,4.sınıflar için çalışma soruları,5,6,7 ve 8.sınıflar için 1,2,3 ve 4. üniteleri kapsayan çalışma fasikülleri gibi pekçok kaynağı daha önce yayımladık. Ünitelerin işleniş zamanına göre yıl boyunca fasiküller yayımlamayı sürdüreceğiz. "

MEB

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER