EBA Akademik Destek 2020 TYT - AYT Denemelerini Kaçırmayın!

EBA Akademik Destek 2020 TYT - AYT Denemeleri Devam Ediyor.11.ve 12.Sınıf Öğrencileri EBA YKS denemelerini kaçırmayın!

EBA Akademik Destek 2020  TYT - AYT Denemelerini Kaçırmayın!

MEB'in 11.ve 12.sınıfların derslerine destek amaçlı geliştirdiği "EBA Akademik Destek" platformunda 2020 TYT - AYT Denemeleri Devam Ediyor.

7-8 Mart 2020 tarihlerinde hem 11.hem de 12.sınıflar için YTY-AYT denemeleri yapılacak.

11.ve 12.sınıfta okuyan açık lise öğrencileri de dahil EBA'ya giriş yaparak sol menüden "EBA Akademik Destek" e yada bizeuyar.com adresine tıklayarak sisteme giriş yapabilirler.

2020 YKS sınavına girmeyi düşünen öğrencilerin mutlaka sistemi incelemelerini öneriyoruz.Çünkü binlerce öğrencinin katıldığı deneme sınavına sistemden bedava sizde katılabilirsiniz.

Bu arada EBA Akademik Destek Uygulamasını indirerek cepten de istediğiniz yerde ders çalışabilirsiniz.

EBA Akademik Destek Uygulaması Nedir?

EBA Akademik Destek Uygulaması, 11. ve 12.Sınıf öğrencilerinin istedikleri an ve istedikleri her yerde derslerine çalışabilmeleri için hazırlandı.

Lise derslerinde ve üniversiteye hazırlık sürecinde sunduğu kişiselleştirilmiş çalışma planlaması, farklı tipte on binlerce soru ve çözüm videolarıyla öğrencilerin adım adım çalışmalarına imkan sağlar.

EBA Akademik Destek’ teki sınav performanslarını detaylarıyla ve kesintisiz takip etmeni, sana özel tekrar listelerine, eksiklerini hızla tamamlayacağın konu anlatım ve soru çözüm videolarına doğrudan ulaşarak zaman kazandırır.

Uygulama biz bu haberi hazırlarken en son baktığımızda 27 Şubat 2020 tarihinde güncellendiğini gördük.50 binden fazla indirilmiş.

EBA AKADEMİK DESTEK NEDİR?

MEB Bakanı Ziya Selçuk EBA ile ilgili açıklamasında "EBA Akademik Destek Nedir?" sorusunu cevaplandırdı.

11 ve 12. Sınıflara Yeni Nesil Sorular, Onlarca Kaynak Kitap, Öğrencinin İhtiyacına Yönelik Akıllı Yönlendirme Sistemi: EBA AKADEMİK DESTEK

Öğrencilerden gelen sese ve taleplere çok önem verdiklerini ifade eden Bakan Selçuk; 11 ve 12. sınıf öğrencilerinin ihtiyaçlarını belirlediklerini, bu ihtiyaçlar doğrultusunda öğrenciye özel EBA Akademik Destek sistemini oluşturduklarını ifade etti.

Özellikle 11 ve 12. sınıftaki öğrenciler ile liselerde görev yapan öğretmenlerin kullanımı için geliştirilen Akademik Destek sistemisayesinde öğrencilerin belirledikleri hedefe ulaşabilmeleri için özel çalışma programı oluşturuluyor. Böylece öğrencilerin kendilerini hedeflerine götüren kişiselleştirilmiş yol haritasıyla çalışmasına olanak sağlanıyor. Öğrencilerin performansları sistem tarafından sürekli izleniyor ve eksik oldukları konular anında tespit edilerek, akıllı algoritmalar kullanılarak öğrencilere özel eksik giderme listeleri ve testler öneriliyor.

Bakan Selçuk, Akademik Destek sistemini 11 ve 12. sınıftaki öğrencilere kendisi tanıttı ve şunları söyledi. “Gençler, yeni EBA’da sizin için bir Akademik Destek ürünü var. Bu Akademik Destek ürünü ile sistem önce senin hedefini öğreniyor, senin hedefine ulaşman için sana bir strateji seçtiriyor. Diyor ki, ‘ya sıfırdan konuları dinleyerek çalış, ya eksiklerini soru çözüp konu anlatımlı videolara giderek tamamla, ya da ben tamamım diyorsan sadece soru çözerek ilerle.’ Hangisini tercih edersen… Sen çalışırken, o senin anlamadığın geçmiş konuları tespit ediyor, anlatım videosunun tam da senin anlamadığın yerdeki parçasına geri gönderiyor ve senin eksik konu bırakmadan yolculuğunu tamamlamanı sağlıyor. Belirlediğin hedefe ne kadar yaklaştığını, Türkiye genelindeki durumunu deneme sınavlarıyla sana gösteriyor. Yani bunu şöyle düşün; Türkiye’nin çok iyi ders anlatan hocaları, yüzlerce kaynak kitap, binlerce soru, istediğin kadar tekrar edebileceğin dersler, hepsi senin için, senin yolculuğun için bir araya gelmiş gibi. Bu da elinin altında. Hem bilgisayarında hem cep telefonunda. Sadece EBA’ya girerek Akademik Destek ürününe ulaşabiliyorsun.”

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 10:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice
Hatice - 2 yıl Önce

Lieyi merak ediyom

Defne
Defne @Hatice - 2 yıl Önce

Bende ama çok da iyi yorumlar yapmıyorlar . Neden acaba ??

SIRADAKİ HABER