Zeki Haber

UÇAN TAKSİLER DUBAİ’DE GÖRÜCÜYE ÇIKTI..

UÇAN TAKSİLER DUBAİ’DE GÖRÜCÜYE ÇIKTI..

ikinci nesil “volocopter”, herhangi bir gerçek yolcu olmadan da olsa , testlerini dubai şehrinin üstünde başlattı. İnsansız helikoptere ilk test sürüşünü başarıyla gerçekleştirdi. Sırada ki adım yaygın kullanım.,

“volocopter” in gerçekleşmesinde yeni bir adım daha attığını duyuran Alman şirket, mercedes- benz’in arkasındaki otomotiv devlerinin projeye 30 milyon USD yatırım yaptıklarını bildirdi . Elektrikli dikey kalkış ve iniş (eVTOL) veya elektrikli iki koltuklu uçan taksiler geliştirdiğini söyleyen firma , olasılığa daha da yakından bakan önemli bir kentsel nakilci olmayı hedefliyor.

DUBAİ hükümeti ve ulaştırma otoritesi (RTA), şehirde bulunan özerk hava taksilerinin düzenli test modu için Alman şirket’ volocopter ‘ ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu . 2013’ten bu yana yine bu yıl 2X versiyonu ile marka, havacılık otoriteleri ile yakın işbirliği ve altyapı için standartların tanımlanması konusunda sessiz, emniyetli ve emisyonsuz uçuş için bir teknolojiyi geliştirdi. güvenilir çalışma.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014 - ... Zeki Haber - Tüm Hakları Saklıdır.