Zeki Haber

Ütü Devri Sona Eriyor…!!

Ütü Devri Sona Eriyor…!!

Ütü yapmaktan sıkılanlar,anneler,öğrenciler ve gençler yeni icat sizin için ” Effie ” ile tanışın. Effie: dünyanın ilk ütü makinesidir.

Bu makine buhar ve baskı ile her şeyi ütüler.

Cihaza aynı anda en fazla 12 öğe koyabilirsiniz. Giysilerinizi açıkta bırakılan ray üzerinde asın ve ‘başlat’ düğmesine tıklayın, her bir öğe tek tek ütülenirken siz arkanıza yaslanın. Türlerini veya renklerinizi ayırmak zorunda kalmadan, sadece düz çamaşır makinesinden alıp kurutun ve ütülenmesine izin verin. giysiler, kırışıklıkları gidermek için elbiselerinizle temas eden bir baskı sistemi ile ütülenir. kıyafetlerinize yanmadığından veya zarar vermediğinden emin olmak için mükemmel bir ısı ve buhar kombinasyonu kullanıyor ancak yine de onları kayışsız ve hazır giydiriyor.

kıyafetler özel olarak tasarlanmış askılara asılmalıdır.

her askı, giysinin boyutuna uyacak şekilde ayarlanabilir ve tüm kırışıklıkları gidermek için öğeyi tam doğru yapılandırmaya yardımcı olur.

effie’nin karmaşık ayarları yok, yalnızca başlatmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir.

Ayrıca koku çeşitleri mevcut olup başlatmadan önce bunları ekleyip giysilerinizin direk olarak parfümlü olarak ütü makinesinden çıkmasını seçebilirsiniz.

Henüz ülkemizi giriş yapmayan ürünü takipte olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm gelişmelerden bizimle birlikte haberdar olacağınızdan emin olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014 - ... Zeki Haber - Tüm Hakları Saklıdır.