Antalya'da, yeni aldığı arabasına eşi ve çocuğu ile birlikte binen vatandaş 200 metre bile gidemeden kaza yaptı. Refüje çıkarak yavaşlaya bilen otomobil diğer araçlarda büyük çaplı hasar meydana gelirken çevredeki vatandaşlar burunları kanamadan kazadan kurtuldu .

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, yeni aldığı arabasına eşi ve çocuğu ile birlikte binen vatandaş 200 metre bile gidemeden kaza yaptı. Refüje çıkarak yavaşlaya bilen otomobil diğer araçlarda  büyük çaplı hasar meydana gelirken çevredeki vatandaşlar burunları kanamadan kazadan kurtuldu.

ARABA SATIN ALDI

Edinilen bilgiye göre, S.S, Manavgat'ta Yayla Mahallesi Remzi Güven Caddesi üzerinde bulunan bir otomobil galerisinden 07 FSF 50 plakalı aracı  satın aldı.

200 METRE BİLE GİDEMEDEN KAZA YAPTI Daha sonra eşi ve çocuğuyla birlikte araca binerek hareket eden S.S. 200 metre gidemeden köşede Ö.Ü.'nün kullandığı  06 TB 638 plakalı otomobille çarpıştı.

BURUNLARI BİLE KANAMADI

Refüje çıkarak durabilen otomobil diğer araçlarda büyük çaplı  hasar meydana gelirken çevredeki vatandaşlar burunları kanamadan kazadan kurtuldu.